hakkımızda

hakkımızda

hakkımızda

Biz kimiz?

Wgroup GmbH; 10 yılı aşkın tecrübesiyle, ulaştığı başarıyı uluslararası alanda gerçekleştirmek hedefiyle yola çıkan, hizmet verirken sürdürülebilir büyümeye inanarak bilgi ve tecrübesini aktarabilmek için hedeflerine adım adım ilerleyen bir firmadır.

Başta otomotiv olmak üzere, savunma sanayi, kimya, gıda, akaryakıt ve atık taşıma sektörünün lojistiğine, özel sektör ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik proje yönetimi yaklaşımını benimseyerek eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

W Group ayrıca sanatın gücü ve sanat tutkusuyla, bu alanda yüksek müşteri memnuniyetini sürdürmek hedefiyle yola çıkmıştır. W Group’un bu sektörde fark yaratan en önemli özelliği; sol ve sağ beyin ekipleri, yani analitik düşünürler ve sanat yaratıcıları ile birlikte projeler üretmek.

Şirketimiz, kurulduğu günden bu yana başarıyla vermiş olduğu hizmetler ile yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde önemli başarılara imza atmış, sektörde öncü çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığımız tüm kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Önümüzdeki dönemde de tüm paydaşlarımızla güvene dayalı güçlü ilişkilerimizi sürdürmek en önemli çabamız olacaktır. Yaptığı işlerde kaliteyi sürekli iyileştirmeyi, uygulanabilirliğini ve başarısını kalıcı kılmayı hedefleyen firmamız kurumsal yapısında uzman ve tecrübeli ekibe sahiptir. Tüm bunların sonucunda W Group tescilli markası, sektörde güvenilir ve seçkin firmalar arasında yerini almıştır.

Vizyon

Hissedarlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize ve insanlarımıza en kaliteli hizmeti verirken değer yaratmayı, uzun vadeli ve sürdürülebilir odaklı çözüm ortağı olan lider bir marka olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Değerlerimize bağlı kalarak, uzman kadromuz ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası standartlarda sunduğumuz tüm hizmetler ile müşterilerimiz tarafından hedef pazarlarda güvenilir bir iş ortağı olarak benimsenmek, yasal ve ulusal gerekliliklere uygun olarak; verimli, sürdürülebilir ve uygulanabilir sistemlerle kalite odaklı çözümler sağlamaktır.

04

Testimonials

Değerlerimiz

Working with a creative, innovative team that has the knowledge and understanding that accurately analyzes customer expectations and reaches solutions together

Creating an effective Risk Analysis followed by applicable Prevention and Development Plans with early warning and active approaches

By using the power of being flexible in every field, we support our customers to be a leader in the sector by reducing their costs, contributing to their income and image and increasing the happiness of our employees.

To act with the awareness that knowledge is a power that grows as it is shared by presenting international and national information with systemic tools

Ensure the cost of compliance to the rules will always be lower than the cost of non-compliance with establishing systems by minimizing risks

Planned and innovative perspective constantly renewing itself and developing approach with our team to use as a major energy for our partnership